2019. március
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
1
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Szigligeti-bérlet
Bemutató
2
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Berky-bérlet
3
15:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Upor-bérlet
4
5
15:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Dajka-bérlet
6
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Madách-bérlet
7
19:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Gózon-bérlet
19:30 Szín-Mű-Hely
Tizenkét dühös ember
Bérletszünet

8
19:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Csortos-bérlet
19:30 Szín-Mű-Hely
Tizenkét dühös ember
Bérletszünet

9
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Blaha-bérlet
10
15:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Lehotay-bérlet
11:00 Szín-Mű-Hely
Spenót Panna
Bérletszünet

12:30 Szín-Mű-Hely
Spenót Panna
Bérletszünet

11
12
15:00 Nagyszínpad
A dzsungel könyve
Ifjúsági bérletszünet
10:00 Szín-Mű-Hely
Spenót Panna
Bérletszünet

19:30 Szín-Mű-Hely
Hárman a padon
Bérletszünet

13
19:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Pécsi-bérlet
14
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Iványi-bérlet
10:00 Szín-Mű-Hely
Spenót Panna
Bérletszünet

15
16
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Varsányi-bérlet
17
15:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Örkény-bérlet
18
19
15:00 Nagyszínpad
A dzsungel könyve
Ifjúsági bérletszünet
10:00 Szín-Mű-Hely
Spenót Panna
Bérletszünet

20
11:00 Nagyszínpad
A dzsungel könyve
Ifjúsági bérletszünet
15:00 Nagyszínpad
A dzsungel könyve
Ifjúsági bérletszünet
19:30 Szín-Mű-Hely
Hárman a padon
Bérletszünet

21
22
19:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Czibulás-bérlet
19:30 Szín-Mű-Hely
Tizenkét dühös ember
Bérletszünet

23
15:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Major-bérlet
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Bajor-bérlet
24
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Ruttkai-bérlet
25
26
19:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Tímár-bérlet
19:30 Szín-Mű-Hely
Tizenkét dühös ember
Bérletszünet

27
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Kiss Manyi-bérlet
28
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Hegedűs-bérlet
29
19:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Básti-bérlet
30
19:00 Nagyszínpad
Nyolc nő
Bérletszünet

31
15:00 Nagyszínpad
Arzén és levendula
Latinovits-bérlet