Cikkek archívuma: 2016/2017 2017/2018

Február 7-én, a Szolnoki Szigligeti Színházban immár 10. alkalommal jöttek össze az Ádámok és Évák ünnepének résztvevői. Az eseményen Szalay Ferenc polgármester úr a Szolnokért emlékérem aranyfokozatát  adta át Balázs Péter igazgató úrnak, akinek az ötlete alapján  először 10 éve szerveződött meg ez az esemény, és Kiss Józsefnek, aki azóta még kilencszer szervezte meg, karöltve  városunk  lelkes pedagógusaival, az ünnepet. 

 

 

ÁDÁMOK ÉS ÉVÁK ÜNNEPE DÍJAZOTTJAI 2019.

1.) A legszebb kiejtésű fiú: Bacsik Péter (Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola)

2.) A legszebb kiejtésű lány: Földi Bea (Hajnóczy József Gimnázium Humán Szakgimnázium és Kollégium)

3.) A legügyesebb fiú epizódalakítás: Vona Bálint (Kassai Úti Magyar – Angol Két Tannyelvű Általános Iskola)

4.) A legügyesebb lány epizódalakítás: Nemes Tekla Luca (Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium)

5.) A legügyesebb fiú főszereplő: Horváth Róbert Márk (Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma)

6.) A legügyesebb lány főszereplő: Ölvedi Annamária (A Magiszter Alapítvány Szolnoki Fényes Adolf Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Alapfokú Művészeti Iskolája)

7.) A legötletesebb megvalósítás : Verseghy Ferenc Gimnázium

8.) A legügyesebb csapat: : Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

9.) A legkimunkáltabb előadás: A Magiszter Alapítvány Szolnoki Fényes Adolf Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Alapfokú Művészeti Iskolája

10.) A legösszeszokottabb csapat: Szolnoki Szolgáltatási SzC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája

11.) A legbátrabb csapat: Liget Otthon Fogyatékos Személyek Ápoló, Gondozó Otthona és Nappali Intézménye

12.) A legérzékenyebb előadás: Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

13.) KÜLÖNDÍJ – legmeghökkentőbb előadás: Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma

14.) A legmeglepőbb megvalósítás: Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

15.) A legvidámabb előadás: Kassai Úti Magyar – Angol Két Tannyelvű Általános Iskola

16.) A legelgondolkodtatóbb előadás: : Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

17.) A legemlékezetesebb pillanat: Aranyos Szeglet Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

18.) A legmozgalmasabb előadás: Aranyos Szeglet Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

19.) A legjobb koreográfia: Hajnóczy József Gimnázium Humán Szakgimnázium és Kollégium

20.) A legőszintébb előadás: Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola 

21.) A legjobb szöveg: Varga Katalin Gimnázium